chmi.cz (ČHMÚ)
30.11.2023 14:37:59

Výstraha ČHMÚ Během pátku 1. 12. a soboty 2. 12. se na většině území vyskytne trvalejší a vydatnější sněžení. Sněžit začne postupně od jihozápadu v noci na pátek a během pátku se rozšíří i na ostatní území ČR

⚠️Výstraha ČHMÚ❄️

ℹ️ Během pátku 1. 12. a soboty 2. 12. se na většině území vyskytne trvalejší a vydatnější sněžení. Sněžit začne postupně od jihozápadu v noci na pátek a během pátku se rozšíří i na ostatní území ČR.

❄️❄️Za pátek a sobotu v úhrnu očekáváme většinou 10 až 25 cm, ojediněle, zejména na jihu a východě území až 35 cm nového sněhu. ❄️Na severozápadě a severu Čech bude sněžení méně intenzivní, v úhrnu 5 až 15 cm.

🌬️❄️Během soboty bude sníh většinou prachový a při zesilujícím severozápadním větru se zejména ve východní polovině území začnou vytvářet četné sněhové jazyky. Jejich tvorba bude pokračovat i v neděli 3. 12. až do odpoledních hodin.


Přehled pojmů


Počasí hledání předpověď počasí pro všechna města světa.
Druhou možností je hledání přes seznam kontinentů a států.

Zdroj dat o počasí

Předpověď počasí pro dodává MET Norway norský meteorologický ústav a NRK.

Pocitová teplota

Pro výpočet pocitové teploty používáme Australian Apparent Temperature (AAT) model, který je navržen pro celoroční výpočty a bere kromě teploty a rychlosti větru v úvahu i vlhkost vzduchu. Kalkulačky pocitové teploty (AAT model, Wind Chill model).
°C / °F     Radar     Sdílet
logo

Copyright © 2000 - 2024 AliaWeb, spol. s r.o. CZ

Zdroj dat MET Norway    © Vlajky    RSS
Napište nám

Používání souborů cookie     Reklama na serveru

Ochrana údajů    Kontakty