Ceskatelevize.cz (ČT)
04.02.2023 11:07:00

Strom spadl na jedoucí auto. V osadě Konečná u Bílé v Beskydech dnes spadl strom na projíždějící osobní auto, řidiči se naštěstí nic nestalo.

Strom spadl na jedoucí auto. V osadě Konečná u Bílé v Beskydech dnes spadl strom na projíždějící osobní auto, řidiči se naštěstí nic nestalo. Strom pak odstranili hasiči. Hasiči v Moravskoslezském kraji dnes ráno především odstraňují spadlé stromy a větve. Do 06:00 zasahovali u 85 události souvisejících se silným větrem.

Strom spadl také na trať mezi Branticemi a Miloticemi nad Opavou na Bruntálsku. Vlaky ale nejezdí po celé trati mezi Krnovem a Moravským Berounem. "Probíhá odstraňování překážky v úseku Brantice - Milotice nad Opavou, v ostatních úsecích je provoz zastaven preventivně na základě rozhodnutí Správy železnic," informovaly České dráhy. Kvůli silnému větru nejezdí vlaky ani na trati mezi Valšovem a Rýmařovem.

Společnost ČEZ k 09:00 evidovala 26 poruch na vedení vysokého napětí a přibližně 10.000 odběratelů bez proudu. "Poruchy se daří postupně opravovat, v 08:00 to bylo 15.000 odběratelů," řekl ČTK Sobol. Bez proudu jsou obyvatelé například na Bruntálsku v okolí Břidličné, Ludvíkova nebo Leskovce nad Moravicí, na Karvinsku v části Rychvaldu, na Frýdecko-Místecku v Dolní i Horní Lomné, na Novojičínsku v části Štramberka nebo v Opavě v městské části Kateřinky.Počasí hledání předpověď počasí pro všechna města světa.
Druhou možností je hledání přes seznam kontinentů a států.

Zdroj dat o počasí

Předpověď počasí pro dodává MET Norway norský meteorologický ústav a NRK.
Radar     Sdílet
logo

Copyright © 2000 - 2023 AliaWeb, spol. s r.o.

Zdroj dat MET Norway    © Vlajky
Napište nám

Používání souborů cookie     Reklama na serveru

Ochrana údajů    Kontakty