chmi.cz (ČHMÚ)
31.01.2023 07:45:00

Přes den teplota kvůli větru příliš nevystoupí a po celý den bude od 0 do 4 °C. K tomu se místy budou přidávat přeháňky, v nížinách dešťové, od středních poloh smíšené nebo sněhové.

Díky čerstvému větru v noci teplota příliš neklesala, takže se aktuálně drží teploty většinou lehce nad nulou. Přes den však teplota kvůli větru příliš nevystoupí a po celý den bude od 0 do 4 °C. K tomu se místy budou přidávat přeháňky, v nížinách dešťové, od středních poloh smíšené nebo sněhové. Večer bude přeháněk přibývat a bude také zesilovat vítr.

V platnosti zůstává až do čtvrtka výstraha přes sněhovými jazyky v polohách nad 600 m n. m., na horách i závějemi. Na horách bude i trvaleji sněžit. Již během pondělka na horách sněžilo, podle průběžného měření se sněhoměrných polštářů napadlo na horách kolem 10 cm sněhu, na Šumavě 10 až 15 cm a v Krkonoších 15 až 20 cm. Podobně větrné počasí s přeháňkami očekáváme i během středy.

 

▶️ Přiloženy jsou mapky se dnešními nárazy větru a také novým sněhemPočasí hledání předpověď počasí pro všechna města světa.
Druhou možností je hledání přes seznam kontinentů a států.

Zdroj dat o počasí

Předpověď počasí pro dodává MET Norway norský meteorologický ústav a NRK.
Radar     Sdílet
logo

Copyright © 2000 - 2023 AliaWeb, spol. s r.o.

Zdroj dat MET Norway    © Vlajky
Napište nám

Používání souborů cookie     Reklama na serveru

Ochrana údajů    Kontakty