mzv.cz (MZv ČR)
10.09.2021 08:27:00

Super tajfun Chanthu - K jihovýchodnímu pobřeží Tchaj-wanu se blíží super tajfun Chanthu

Super tajfun Chanthu

10.09.2021 / 08:03 | Aktualizováno: 10.09.2021 / 08:27

K jihovýchodnímu pobřeží Tchaj-wanu se blíží super tajfun Chanthu, který by mohl udeřit na pevninskou část ostrova na jeho severovýchodě v noci ze soboty 11. na neděli 12. září. Varování pro hrozící nebezpečí na moři je v platnosti pro oblasti Hualien a Taitung County a očekává se jeho rozšíření na nebezpečí hrozící na pevnině pro severní oblasti Tchaj-wanu.

Doporučujeme proto zvýšenou opatrnost při pobytu ve zmíněných oblastech a průběžné sledování informací a pokynů vydávaných tchajwanskými úřady, a to zejména na portálu Central Weather Bureau (www.cwb.gov.tw ), Central Emergency Operation Center (www.emic.gov.tw ) a Directorate-General of Personnel Administration, který může v pátek večer vyhlásit omezení pracovních a školních provozů pro pracovní sobotu 11. září (www.dgpa.gov.tw). Lze očekávat omezení městské, meziměstské i letecké dopravy.

Ministerstvo zahraničních věcí doporučuje všem cestovatelům registraci v databázi DROZD. V případě nouze kontaktujte linku konzulární pohotovosti České ekonomické a kulturní kanceláře v Tchaj-peji +886-911 625 005.
Počasí hledání předpověď počasí pro všechna města světa.
Druhou možností je hledání přes seznam kontinentů a států.

Zdroj dat o počasí

Předpověď počasí pro dodává yr.no norský meteorologický ústav a NRK.

Vaše oblíbená města

 
Mobilní verze stránky

Copyright © 2000 - 2021 AliaWeb, spol. s r.o.

Zdroj dat yr.no    © Vlajky
Napište nám

Používání souborů cookie     Reklama na serveru

Ochrana údajů     Kontakty