Inzerce (Inzerce)
15.06.2020 12:29:58REKLAMA

Proč zvolit tepelné čerpadlo vzduch/voda?

Na trhu s tepelnými čerpadly dnes již najdeme více typů s různými principy fungování. V dnešním článku si představíme nejčastější volbu spotřebitelů, kterou se stává tepelné čerpadlo na principu vzduch/voda. Proč je tolik oblíbené a jaké jsou jeho největší výhody? Pojďme se podívat na přehledný souhrn výhod v kostce.

Nejčastější volba spotřebitelů - tepelné čerpadlo vzduch/voda

Tento typ tepelného čerpadla se pro své mnohé výhody stal velmi oblíbeným. Princip tepelného čerpadla vzduch-voda funguje díky odnímání tepla z okolí čerpadla –⁠ v tomto případě tedy ze vzduchu. Čerpadlo pak převádí teplo na vyšší teplotní hladinu, což vám zajistí energii pro ohřev vody a vytápění objektu.


Díky své příznivé ceně a univerzálnosti využití se tepelné čerpadlo vzduch/voda stává nejprodávanějším typem čerpadla. Kromě výhodné ceny si zákazníci pochvalují také vysokou a stálou návratnost investice , která se pohybuje až okolo 8 % ročně za ušetřené náklady na energie.

Jaké jsou další výhody tepelného čerpadla vzduch/voda?

Mezi další výhody tohoto typu řadíme jeho skladné rozměry, které jsou vhodné téměř pro každý pozemek nebo objekt. Není nutné vyřizovat stavební povolení ani zajišťovat hlubinný vrt do země.

Kvalitní tepelná čerpadla s nejlepším výkonem na český trh dodává společnost Tenaur, která se může opřít o tisíce spokojených zákazníků, které obsloužila za své 21 let dlouhé působení na trhu. Protože spokojený zákazník je pro společnost Tenaur na prvním místě, dodává na český trh pouze ověřená tepelná čerpadla.

Vybírat tedy můžete pouze z prověřených a kvalitních tepelných čerpadel například od švédské značky NIBE nebo také velmi oblíbená tepelná čerpadla Mitsubishi Electric.

Tepelná čerpadla NIBE

Pokud chcete vsadit na kvalitu a tradici značky, zvolte tepelná čerpadla NIBE , která na trhu najdeme již více jak padesát let. Za tuto dobu se stala značka NIBE stálicí i na českém trhu a dočkala se mnoha kladných recenzí.

Tepelná čerpadla Mitsubishi Electric

Již pětaosmdesát let dodává značka Mitsubishi Electric tepelná čerpadla do celého světa. Jejich nejznámějším produktem jsou pak tepelná čerpadla vzduch/voda. Nabízí tepelná čerpadla se stabilním výkonem, vhodná pro jakýkoliv pozemek, jejichž instalace je rychlá a nenáročná.

Tepelná čerpadla jsou vhodnou volbou vytápění domu po celý rok a to nezávisle na ročním období. Tepelná čerpadla Mitsubishi zaručují skvělý výkon i při extrémně nízkých teplotách .

Jak ještě více ušetřit?

Tepelná čerpadla vzduch/voda vám zajistí skvělou návratnost investice, díky jejich vysokému výkonu a ušetřeným penězům za energie. S dotačními programy Nová zelená úsporám nebo Kotlíková dotace však můžete ušetřit i výraznou část počátečních nákladů a ještě tak zvýšit návratnost této investice. Společnost Tenaur nabízí pomoc při vyřizování těchto dotací a poradenský servis. Stačí vyplnit nezávazný formulář nebo kontaktovat společnost Tenaur a zkonzultovat s odborníky vaši situaci.Počasí hledání předpověď počasí pro všechna města světa.
Druhou možností je hledání přes seznam kontinentů a států.

Zdroj dat o počasí

Předpověď počasí pro dodává yr.no norský meteorologický ústav a NRK.

Vaše oblíbená města

 
Mobilní verze stránky

Copyright © 2000 - 2020 AliaWeb, spol. s r.o.

Zdroj dat yr.no    © Vlajky
Napište nám

Používání souborů cookie     Reklama na serveru

Ochrana údajů     Kontakty