TNBiz (TN.cz)
18.01.2020 15:28:36

Výhled počasí do konce ledna a na začátek února: Do konce ledna příliš sněhu nečekejte. Teploty okolo nuly.

V následujících čtyřech týdnech se podle meteorologů žádného výraznějšího sněžení zřejmě nedočkáme, období od 20. ledna do 16. února bude srážkově spíše podprůměrné. Teplotně bude období průměrné, v noci se tak většinou dočkáme teplot pod nulou, přes den by pak mělo být většinou nad bodem mrazu.

 

 

Období příštích čtyř týdnů (20. 1. – 16. 2.) bude podle Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) jako celek teplotně průměrné.

Týdenní průměry nejnižších nočních teplot by se měly pohybovat kolem -3 °C, týdenní průměry nejvyšších denních teplot kolem 3 °C.

Srážkově by mělo být celé sledované období podprůměrné až průměrné. Nejméně srážek by mělo být v prvním týdnu sledovaného období, který bude podprůměrný.

"V dalších třech týdnech předpovědi (27.1.-16.2.) by se množství srážek mělo postupně dostat do dlouhodobého průměru," informuje ČHMÚ.
 Výhledpočasí na příští týden

TNBiz.cz - Zprávy TNBiz jsou zpravodajským kanálem Televize Nova, TN.cz společnosti CET 21. TN.cz přináší zpravodajství z domácí i zahraniční ekonomiky a politiky.


Počasí hledání předpověď počasí pro všechna města světa.
Druhou možností je hledání přes seznam kontinentů a států.

Zdroj dat o počasí

Předpověď počasí pro dodává yr.no norský meteorologický ústav a NRK.

Vaše oblíbená města

 
Mobilní verze stránky

Copyright © 2000 - 2020 AliaWeb, spol. s r.o.

Zdroj dat yr.no    © Vlajky
Napište nám

Používání souborů cookie     Reklama na serveru

Ochrana údajů     Kontakty