TNBiz (TNBiz)
16.07.2019 10:22:02

V Tursku u Prahy hoří průmyslové sklady. Obrovské plameny šlehají do nebe

Hasiči Středočeského kraje vyjížděli před desátou hodinou k požáru v Tursku v okrese Praha-západ. Oheň vypukl ve skladech, které dříve sloužily pro zemědělce. Hasiči vyhlásili druhý stupeň poplachu. Některé okolní obce doporučují lidem nevětrat a raději zůstat doma.


K obrovskému požáru vyjelo osm jednotek hasičů v úterý dopoledne. "Jedná se o požár v Tursku. Oznámení jsme přijali kolem 9:45," uvedla mluvčí hasičů Vladimíra Kereková. 

Hořet by měly bývalé zemědělské objekty, které dnes slouží jako sklady. "Hasiči se snaží uhasit největší ložisko, aby nedošlo k poškození dalších skladů," doplnila Kereková.

Kvůli velikosti požáru hasiči vyhlásili druhý stupeň požárního poplachu. "Na místo dojela další jednotka, která má k dispozici kombinovaný hasicí kontejner," dodala mluvčí.

Obec Libčice nad Vltavou, která se nachází vedle Turska, informovala o požáru na svém webu. "Oznamujeme, že na Tursku v dnešních hodinách vznikl požár ve skladu akumulátorů. Z preventivních důvodů doporučujeme omezit pobyt venku a nevětrat," napsala obec. 

 Počasí hledání předpověď počasí pro všechna města světa.
Druhou možností je hledání přes seznam kontinentů a států.

Zdroj dat o počasí

Předpověď počasí pro dodává yr.no norský meteorologický ústav a NRK.

Vaše oblíbená města

 
Mobilní verze stránky

Copyright © 2000 - 2019 AliaWeb, spol. s r.o.

Zdroj dat yr.no    © Vlajky
Napište nám

Používání souborů cookie     Reklama na serveru

Ochrana údajů